MODERNIZÁCIA VÁŠHO STARÉHO KOTLA         PLNOAUTOMATIZÁCIA VÁŠHO KÚRENIA 

 
Máte svoj kotol na pevné palivá prirastnutý k srdcu ? Je to Váš rodinný priateľ ktorého sa je ťažko zbaviť alebo len nie sú prostriedky na kúpu nového kotla? Prerobte si ho na moderný peletový kotol so zásobníkom na pelety s najmodernejším plnoautomatickým horákom.
 
Nič nie je jednoduchšie ! Vieme prerobiť ktorúkoľvek značku kotlov !
V ponuke horáky až do 500kW ! 
Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku a ani nemusíte nikam chodiť !
stropuva.sk@gmail.com
 
VZORY PREROBENÝCH KOTLOV:
 
Rotačný Horák na pelety REVO Mini (26 kW) inštalovaný v kotle na tuhé palivá SIRIJUS. Tu boli kúpené nové dvere s vložkou pre horák, takže je ponechaná možnosť meniť dvere pre spaľovanie tuhých palív.
kotol na pelety Kalvis-2-16 DG s horákom na pelety X.Mini
Horák na pelety BurnPell X.Mini (26 kW) inštalovaný v kotle na tuhé palivá VIADRUS. Bolo potrebné vyrezať otvor pre umietnenie horáka do dverí 
Jedným z najzaujímavejších realizovaných  projektov : umiesntenie 150 kW horáka na pelety v kotly. Podľa riaditeľa spoločnosti kde bol horák inštalovaný náklady na vykurovanie klesli o 50 percent v porovnaní s nákladmi na spaľovanie kvapalného paliva.
Horák na pelety BurnPell X.Mini (26 kW), inštalovaný v kotle na pevné palivo Dakon. Dvere boli vyrobené úplne novým spôsobom, takže  bola ponechaná možnosť meniť dvere pre spaľovanie tuhých palív.
 
MÁME SKVELÉ CENY !!!