Teplo bez starostí 

 
 
NEBOJTE SA ZDRAŽOVANIA !
S NAMI VŽDY KÚRITE LACNEJŠIE AKO VŠETKY ZNÁME SYSTÉMY 
 
Energetická trieda A0 je pri novostavbách povinná. S naším kotlom Stropuva už nemusíte hľadať drahé kombinácie tepelných čerpadiel s rekuperáciou či fotovoltikou aby ste mohli dosiahnuť povinnú energetickú hodnotu A0. Stropuva preto môže byť ako jediný hlavný zdroj na výrobu tepla a TÚV a v porovnaní s tepelnými čerpadlami ktoré sú tiež investične drahšie, náročnejšie na systémové riešenie, na kvalifikáciu montážnych servisných pracovníkov a podobne aj podstatne lacnejšie. Navyše len náš kotol umožňuje spaľovať všetky druhy pevného paliva ako aj napr. agropelety, nekvalitné drevené pelety, rôzne semená, ovos, kukuricu a podobne v samotnom kotle bez prídavného zariadenia.
Vysoká účinnosť až 86,8% zaručí že dokáže z paliva vyťažiť maximum. Možnosť použiť aj maximálnu štátom povolenú vlhkosť dreva <25%. Kvalita použitých materiálov pri výrobe ako aj profesionálna práca zaručujú dlhú životnosť kotla až 25-30 rokov.
Podobné napodobeniny nedosahujú tieto parametre ani nemajú toľko možnosti regulácie a nastavenia kotla. Preto si kúpu riadne rozmyslíte nakoľko sa jedna o dlhoročnú investíciu. Stropuva znamená aj najdlhšie doby horenia na jediné naloženie drevo horí až 31,5hod., pilinové brikety až 3 dni, pelety až 4 dni, uhlie až týždeň. Jednoduchá montáž bez akumulačnej nádrži zaručí maximálny komfort a úsporu aj v tých najtuhších zimách. V ponuke máme viac druhov a výkonov kotlov pre každý dom, chatu, dielňu a pod.. Kúpite ich v rôznych častiach krajiny u rôznych predajcov ako aj objednaním na telefónnom čísle +421 908 409 005 či zaslaním správy na e-mailovú adresu info@stropuva.net. 
 
 za komunikaciju na hrvatskom jeziku pošaljite e-mail  info@stropuva.net 
 
 
                 
                                    
        Teplo bez starosti - Futurity is in simplicity - Budúcnosť je v jednoduchosti 
 
      VEĽMI ÚSPORNÉ KOTLY
      NAJLACNEJŚIE KÚRENIE OBNOVITEĽNÝMI ZDROJMI 
      NAJDLHŠIE ČASY HORENIA 
  NEEXISTUJE LEPŠÍ KOTOL PRE SPAĽOVANIE BIOPALÍV A AGROPALÍV AKO NAŠE UNIVERZÁLNE KOTLY 
 
 
 
Staňte sa majiteľom patentovanej technológie spaľovania STROPUVA 
 
Trh kotlov na drevo v posledných rokoch výrazne vzrástol. Potreba, aby ľudia vykurovali svoj domov s nízkymi nákladmi, spôsobila, že tento trh narástol . Stále viac ľudí sa rozhoduje používať kotol na drevo a keď chcú kúpiť určitý model, zistia, že výber kvalitného kotla  nie je vôbec jednoduchý.
Tento problém pri hľadaní dobreho kotla na drevo nie je spôsobený nedostatkom znalostí v tejto oblasti, ale skôr veľmi bohatou ponukou kotlov dostupných v súčasnosti . Každý chce uskutočniť nákup, ktorý nikdy nebude ľutovať, ale nejde o veľmi jednoduchú úlohu.
Stropuva je jedným z najoceňovanejších výrobcov kotlov na trhu kotlov na tuhé palivá. Pozrite si niekoľko funkcií, s ktorými sa môžete stretnúť iba v prípade kotlov Stropuva.
 
Viac ako 24 hodín s jedným nákladom dreva!
Autonómia je jedným z najdôležitejších detailov kotla na drevo. A Stropuva sú v tomto ohľade veľmi dobré.
Zvoľte  si kotol na tuhé palivo, ktorý vám ponúka uspokojenie z rozšírenej autonómie. Pre modely Stropuva je táto autonómia až viac ako 24 hodín pri jedinom nabití obyčajným palivovým drevom. To je značná výhoda, pretože nemusíte chodiť z hodiny na hodinu do kotolne.
Namiesto toho, aby ste vždy zostali v blízkosti kotolne, si budete môcť vychutnať krásne chvíle so svojou rodinou, v teplom dome aj v tých najchladnejších zimných dňoch!
Ak ide o model Stropuva Univerzal, autonómia sa môže zvýšiť až na viac ako 5 dní, ak sa použije kvalitnejšie uhlie.
Spaľovanie zhora na dol ,rovnako  ako sviečka 
Spaľovanie ako sviečka  je veľmi výhodné z mnohých hľadísk. Nielenže dosahuje veľmi dobrú účinnosť, horí  zhora nadol, ale výrazne sa znižuje aj spotreba paliva a zvyšuje autonómia.
Predĺžená záruka!
Záruka je veľmi dôležitý detail, ktorý musíte vziať do úvahy pri každom nákupe. Platí to aj pre kotly , najmä preto, že ide o stálu investíciu.
Po zakúpení kotla určite nikto nechce minúť viac peňazí na opravy a náhradné diely. Preto je záruka veľmi dôležitá!
U kotlov Stropuva je záruka plus 5 rokov k zákonnej záruke 24 mesiacov na prepálenie spaľovacej komory.
Neznečisťuje!
Vzhľadom na to, že používajú palivo z biomasy, kotly Stropuva neznečisťujú a nemajú škodlivý vplyv na životné prostredie. Počas horenia sa uvoľní približne rovnaké množstvo oxidu uhličitého, aké drevo absorbovalo počas rastu. Nizké emisie zaraďujú naše kotly do emisnej triedy 4 z 5 emisných tried.
 
Teraz máte pár veľmi dobrých dôvodov, prečo by ste si mali kúpiť kotol Stropuva, aby ste si potom mohli vychutnať všetky výhody tohto veľmi účinného režimu vykurovania a ohrevu TÚV.
 
Zakúpením STROPUVA získate kotol, ktorého konštrukcia úplne eliminuje nebezpečenstvo výbuchu. Dokazujú to najextrémnejšie skúšky a prevádzkové skúsenosti za viac ako 20 rokov.
 
 
Vhodný pre rôzné systémy ako podlahové vykurovanie ,radiátorové vykurovanie ,vykurovanie teplovodnými ventilátormi, kombinácia s bojlerom,etážné (gravitačné) kúrenie či nútený obeh .Vhodný kotol do domu,chaty,dielne či na ohrev bazénovej vody a pod..  rozhodnite sa pre náš kotol a budete spokojnejší 
 
DBAJTE NA správnú inštaláciu a vhodné palivá - kotol bude fungovať 100% správne 
 
 
 
Vzhľadom na fakt že spločnosť Stropuva ir ko so sídlom vo Vilnius v LT tieto kotly vynaliezla ,vyvinula a patentovala ako prvé kotly tohoto druhu na svete a aj naďalej ich inovuje,modernizuje  sú kotly Stropuva ďaleko pred konkurenciou. Z dôrazom na kvalitu použitých materiálov,vlastných regulácií a zachovania jednoduchosti .MAJTE DOMA ORIGINÁL AJ VY
 
Zdravím . .  pisem poznatky po 4och rokoch na piatu sezonu.
Vlastním S20,podarilo sa mi vychytat nejake muchy.kotol mi ide od minuleho roka bez prestavky,nakolko som ohrieval vodu v domacnosti po cely rok s kotlom,kedze moja plynova Quadrika sa pokazila a za cely rok mi ju nemal kto opravit (este stale nie je).na plny zasobnik 120 l som pouzival cca 18cm dreva na spodku kotla.cize po ukonceni sezony 2019 som kuril nadalej doteraz kazdy druhy,resp niekdy kazdy den,na ohrev vody a do dnesneho dna t.j. 3.1.2020 som minul (od novembra kurime ) 5m dreva.cize za 2,5 mes kurenia s ohrevom vody + 7mes ohrevu vody som minul drevo za 40 er.(robim si drevo sam v lese).
Pri aktualnych tepl u nas Radosina a okolie den cca 1st a noc cca -5 na full nalozenie kurim aj s ohrevom do bojlera 21-23 hod.
Znovu mozem povedat,ze Stropuva je top a kto neveri,tak nech sa pride pozriet.nie je problem . . . Cislo Vam poskytne p.Soltis ..  
Vsetkym Stropuvakom v novom roku prajem vela zdravia a stastia a vela tepla,ha 
 
Dobrý den pane Šoltis
 
Chci Vám touto cestou poděkovat za vstřícnost a ochotu vždy poradit a to i v pozdních večerních hodinách kdy by to většina lidí odmítla (ani by telefon nezvedla).Nový komín u mě znamená silný tah  zejména ty první dny než se trošku ,,zajel",první dva dny topení to byla jízda jak na tobogánu teplota létala od 50 do 100C a k tomu to pouštělo dehet,nenapadlo mě že to může být silným tahem,myslel jsem že to je dobře(aby to odtahovalo spaliny) ale ono to taky chce svoje,nyní je na regulátoru tahu cca 12Pa a kotel si přede ,,svoji písničku".Těch 10Pa jak jsme si volali bylo v ten moment dobré, ale k ránu se ukázalo již jako  slabé.Myslím že hlavni příčina byla v té hladké nerezové izolované komínové vložce -prostě v ní měl kouř minimální odpor.Ůžasná je také doba po kterou topí, včera na 25 kg suchého dřeva ohřál vodu TUV a barák 200m2 topil přes 14hod.To sa ně s (...) nemohlo ani zdát,jesli bude tak topit  i v mrázoch toš to bude pěkná pohodička. 
 
přeju hezký a úspěšný den                                                  Matúšů Staňa , Zlín
 
 
V ponuke aj automatický kotol na pelety vo výkone 20 a 40kW so zásobníkom na pelety až na 14 dní
(Momentálne sa nevyrába z dôvodu nárastu objednávok) 
 
 
VIAC NÁJDETE V SEKCIÍ DRUHY KOTLOV !
    
Pripájame najnovšiu referenciu Ďakujeme: 
 
Dobrý deň, S Vaším kotlom sme veľmi spokojní .Nakladáme len raz za deň aj spotreba sa nám znížila až o viac ako polovicu.Ďakujeme
 
Viac z autentických reakcií niektorých vlastníkov kotlov Stropuva nájdete tu :
 
 
Cenovo prístupné , rýchla návratnosť investície, sebestačnosť 
 
 
Pýtajte sa, každému radi odpovieme 
+421 908 409 005 - Orange
info@stropuva.net 
Sme tu pre vás každý deň
 
 
12kW a 30kW ktoré sú vysoké len 1,72m - stačí kotolňa vysoká len 1,9m!
        
 
 
 
 Ako jediný prinášame garanciu spokojnosti s jednou z najdhlších záruk na trhu až plus 5 rokov !* Pretože naše kotly sú vyrábané z kvalitnej žiaruvzdornej oceli a zliatiny čo zaručuje dlhú životnosť kotla až viac ako 25rokov .Všetky typy kotlov sú od emisnej triedy IV  podľa EN303-5
 
 
 
Pozrite si video výroby kotlov Stropuva 
Kvalitné európske kotly STROPUVA JEDINÝ ORIGINÁL s predĺženou zárukou ! Vyrábané len z kvalitnejších materiálov EU .Modernou metódou zvárania až z 82% - Ar a oceli S235 pre dlhú životnosť a bezpečosť, vyrabané odborníkmy s minimálne 5 ročnou praxou
 
Získali prestížné ocenenia od konfederácie Litovských priemyselníkov 
v roku 2008 univerzálne kotly v roku 2016 peletové kotly
 
 
VIDELI STE NÁS AJ TU! 
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt domexpo
 
 
AGROKOMPLEX 2017Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt valašské meziříčí stavíme bydlíme
       
 
 
 
 
Najdlhšie predávané u nás a  najdlhšie v nepretržitej prevádzke bez poruchy od roku 2001
Výkony 7kW,10kW,12kW,20kW,30kW a 40kW
Úspora paliva až o 30% ; rýchla návratnosť investície
Dostatočná hrúbka stien výmenníka (nemecká žiaruvzdorná kotlová oceľ)
Životnosť až 30 rokov 
Predĺžená záruka na výmenník až plus 5 rokov*
Nízke emisie CO-Emisná trieda 4 podľa EN303-5
Originálna konštrukcia ORIGINÁLNY KOTOL 
Veľmi jednoduchá obsluha a údržba
Predohrev primárneho aj sekundárneho vzduchu
Ľahké ovládanie všetkych regulácií kotla
Nevyžaduje vysoký komínový ťah ani vysoký komín 
Vlhkosť dreva až do 30%
Dlhšie doby horenia už na jediné naloženie až týždeň pri uhlí
Drevo,štiepka,piliny,brikety,pelety,uhlie,agropalivá a pod. v jendom kotle 
Kontinuálné nepretržité kúrenie pri dreve stačí vymiesť popol len raz v mesiaci
Minimálna údržba steny kotla sa čistia samé
Možnosť kúrenia aj bez elektrickej energie samospádom
JEDNODUCHÝ ÚČINNÝ EFEKTÍVNY EKOLOGICKÝ ÚSPORNÝ
Plne automatizovaný spaľovania kotla,
Má programy pre správu v dvoch rôznych palív;
dotýkať priestory,
Kotol je uhasený v stanovenom časovom období od 10 minút - 5 hodín;
Po chvíli sa rozsvieti kotol sám;
Ovládacie regulátor: obehové čerpadlo, vzduchový ventil;
Je dodávaný s kotlom priestorovým termostatom;
trezor, má akumuliatrių výpadku prúdu zatvára sýtič;
pohodlné, s horúcou vodou v lete;
Môžete spáliť všetky tuhé palivá;
znížená spotreba paliva;
predlžuje dobu horenia až 10 dní; MY SME EURÓPSKE KOTLY S PRÍSNOU KONTROLOU KVALITY,HISTÓRIOU  A GARANCIOU SPOKOJNOSTI !

UPOZORŇUJEME!

 * POZOR ! Inštaláciu našich kotlov smú vykonávať len odborníci s praxou! K predĺžnej záruke až o 5 rokov na prepálenie výmenníka je nutné predložiť originál kúpny doklad ako aj potvrdený záručný list ako aj potvrdenie o odbornej inštalácií a súpis pravidelných pozáručných (24mes.) ročných revizií .V opačnom prípade  záruka neplatí .Doby horenia závisí aj od druhu paliva a veľkosti kotla ako aj vykurovanej plochy a i...

 
Veľmi veľký pozor venujte kúpe kotla pretože na trh sa môže dostávať aj kópia či podobný kotol ktorý nie  je vyrábaný v súlade s EU normami a môže byť až životu nebezpečný ! video jedného takéhoto kotla nájdete tu www.youtube.com/watch?v=YOeLOk9ZYac&t=17s
 
 

Contact

Ľubomír Šoltis-S-ŠOLTIS č.živ.reg.210-24483

Flamingo café bar
Hlavná 95/45,
Dolný Štál 93010 SK

kotol je vystavený v café bar FLAMINGO
Dolný Štál
Otvorené Ut.-So. od 14,00 - 22,00
Príďte sa porozprávať


+421908409005

TOPlist

org.dozoru SOI Trnava,Pekárska 23,917 01, Tel.:033/3212521 e-mail:tt@soi.sk


Poll

Chodíte nakladať do vášho starého kotla často ?

ÁNO (2,314)
67%

NIE (1,131)
33%

Total votes: 3445